pixel

Pracownicy

Marianna Czerniak

Marianna Czerniak

Linergistka
W Perfect Lines Studio od lat realizuję swoje największe pasje i wdrażam w życie zdobytą wiedzę, chętnie dzielę się doświadczeniem i każdego dnia staram się porwać swoje klientki w mój permanentny świat, oferując im to co potrafię najlepiej. Jestem pasjonatką swojego zawodu, z wyboru. Nie stoję w miejscu, jestem uparta, wymagająca, zawsze zaangażowana. Kocham to co robię i mam do tego wielkie serce. Kocham pracę z ludźmi, szkolenia, zaufanie klientek, wolną rękę i niezależność- bo mnie nie ogranicza, rozszerza horyzonty, otwiera nowe możliwości i uskrzydla. Z wykształcenia jestem magistrem „Stosunków Międzynarodowych i Problemów Globalnych” oraz dyplomowanym kosmetologiem ze specjalizacją „Wizaż i kreacja wizerunku”. Właścicielka Perfect Lines Studio, linergistka, certyfikowany trener makijażu permanentnego i microbladingu z ponad 10 letnim doświadczeniem, wykładowca akademicki na kierunku „Trener linergista” w GWSH w Katowicach. Prelegent na konferencjach, autorka wielu artykułów w prasie branżowej.


Tomasz Czerniak

Tomasz Czerniak

Linergista
Studiowałem na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego, kilka lat temu skutecznie zaraziłem się pasją do makijażu permanentnego. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, lubię się rozwijać, sprawdzać, uczyć nowych rzeczy. Każdego dnia wyznaczam sobie nowe cele, nie boję sie wyzwań. Z natury jestem otwarty, kontaktowy i bezpośredni. W pracy linergisty najbardziej kocham niezależność, brak schematów, możliwość rozwoju i swoistą sztukę, którą tworzymy w Perfect Lines Studio. Jestem nieprzeciętnym facetem, z którym można porozmawiać o krzywych brwiach, problemach z regulacją czy opadających powiekach. Każdego dnia zmagam się ze stereotypami i udowadniam, że to jakość wykonywanej przez nas pracy, a nie nasza płeć jest gwarantem sukcesu. Bo przecież sukces to wypadkowa ciężkiej pracy, samodoskonalenia, pokory i miłości do tego co się robi, a ja mam jej wiele. Właściciel w Perfect Lines Studio, linergista, certyfikowany trener makijażu permanentnego i microbladingu, wykładowca akademicki w GWSH w Katowicach na kierunku „Trener Linergista”. Prelegent na konferencjach, organizator warsztatów, autor wielu artykułów w prasie branżowej.


Gabriela Mańka

Gabriela Mańka

Stylistka paznokci
Specjalizuje się w zabiegach manicure i pedicure. Jestem osobą kreatywną, pozytywną, otwartą i komunikatywną co ułatwia mi pracę z klientkami. Przygodę ze stylizacją paznokci zaczęłam już w czasach szkolnych, testowałam przeróżne nowinki kosmetyczne. Wtedy była to tylko zabawa, dziś to sposób na życie. Od wielu lat zajmuje się stylizacją paznokci profesjonalnie. Moim celem jest ciągły rozwój i pokonywanie własnych granic, dlatego wciąż korzystam z dodatkowych szkoleń pod okiem mistrzów gdzie szlifuje swoje umiejętności. Uwielbiam wyzwania, zarówno klasykę jak i szaleństwo. W każdym zadaniu zmierzam do perfekcji, a największą satysfakcją jest uśmiech na Waszych twarzach po wykonanym zabiegu.


Sara Kawka

Sara Kawka

Fryzjer / stylista fryzur / kolorysta
Fryzjerstwem zajmuje się od ponad dziesięciu lat. Ukończona szkoła o profilu fryzjerskim oraz liczne szkolenia nauczyły mnie pracy z klientem i tego jak dobrać odpowiednią fryzurę i kolor do kształtu twarzy, osobowości. Uwielbiam pracę z klientem, moja praca jest moja pasją, pozwala mi na upiększanie każdej osoby, która przychodzi skorzystać z usług w salonie. Specjalizuję się w koloryzacji, co nie oznacza, że nie lubię wykonywać innych usług fryzjerskich. Strzyżenie damskie i męskie również nie są mi obce, dokonywane metamorfozy na klientach sprawiają mi ogromną radość i poczucie, że można za pomocą paru chwil sprawić uśmiech na twarzach innych ludzi. Jestem osobą kontaktową, szczerą, uśmiechniętą, co pozwala każdej osobie na dobre samopoczucie w moim towarzystwie. Poza pracą moim największym hobby są motocykle, uwielbiam podróżować, zwiedzać świat na motocyklu, można rzec, że jest to poniekąd część mnie, ponieważ daje mi to poczucie wolności.


Weronika Kamionka

Weronika Kamionka

Linergistka / Stylistka paznokci
Od lat szkolnych pasjonuje się kosmetyką i ogólnie pojętym upiększaniem. Tuż po maturze wyjechałam do Anglii, tam studiując na kierunku Beauty w North Lindsey College zaczęłam pracę jako dyplomowana stylistka paznokci. Po kilku latach wróciłam do Polski, gdzie kontynuuję i stale rozwijam swoją pasję…. Paznokcie kocham od zawsze i nadal jestem im wierna, jednak jakiś czas temu moje serce skradł również makijaż permanentny. Jestem osobą kreatywną, bezpośrednią i bardzo otwartą, co ułatwia mi pracę z ludźmi. Uwielbiam rozwój i szybko się uczę, co w branży beauty jest dużym atutem. Ciągle zdobywam nowe umiejętności i doskonalę się w dziedzinach już mi znanych. Każdy dzień to nowe doświadczenie, z którego garściami czerpie na przyszłość. Jestem pedantką zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, najmniejszy detal ma dla mnie ogromną wagę. W wolnych chwilach lubię obejrzeć dobry film i spotkać się z przyjaciółmi. Czasem zdarza mi się ugotować coś dobrego, a jeszcze częściej coś dobrego zjeść...


Anna Góra

Anna Góra

Linergistka/ Kosmetyczka
Linergistka, wizażystka, stylistka brwi i rzęs. Absolwentka Beskidzkiej Wyższej Szkoły Umiejętności w Żywcu na kierunku kosmetologia. Branżą beauty interesowałam się już od najmłodszych lat, 5 lat temu podjęłam decyzje o własnej działalności z zakresu wykonywania profesjonalnych usług kosmetycznych. Od tego czasu systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje, nie przestaje inwestować we własny rozwój, czego wyrazem są liczne uczestnictwa w kursach i szkoleniach. Własna działalność nauczyła mnie cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych sobie celów, a poprzeczka zawsze ląduje coraz wyżej. Jestem osobą komunikatywną, bezproblemową, uwielbiam ludzi i prace z nimi. Potrafię słuchać, dzięki czemu z łatwością odpowiadam na Wasze potrzeby. Każdego klienta traktuje w indywidualny i profesjonalny sposób, dzięki czemu wracamy do siebie z przyjemnością. Od 3 lat profesjonalnie zajmuje się stylizacja rzęs. Praca ta pozwoliła wypracować w sobie 100% skupienia, koncentracji, cierpliwości, a przede wszystkim precyzyjności.
Obecnie zajmuje się stylizacją rzęs, zabiegiem brow henny, drobną kosmetyką oraz pigmentacją. Uwielbiam ciężką pracę i wyzwania ale cieszę się również, że ta droga to moja pasja, dzięki której mogę być naprawdę szczęśliwa robiąc to o kocham.


Michał Sukiennik

Michał Sukiennik

Tatuator
Przygodę z rysowaniem zacząłem tak dawno, że już tego nie pamiętam, pierwsze zmagania ze sztuką znam z opowiadań rodziców, rysowałem przez całe wczesne dzieciństwo. W podstawówce odebrałem kilka fachowych lekcji rysunku jednak zdecydowanie postrzegam się jako samouka. Nie ukończyłem żadnej szkoły artystycznej, jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach i sport wypełnia każdą moją wolną chwilę. Jestem instruktorem kilku dyscyplin sportowych. Nigdy jednak nie rozstałem się z rysowaniem, przeżyłem fascynację stylem graffiti i muralem, szkolne zeszyty nigdy nie świeciły pustymi kartkami. Po tamtych czasach został stos amatorskich rysunków, ogromny sentyment i miłość do tworzenia, nadszedł czas na przeniesienie pola zmagań na ekran komputera. Projektowaniem graficznym zajmuję się od 6 lat, projektuję i przygotowuję do druku materiały reklamowe oraz tworzę wizualną identyfikację firm, ogromną radość daje mi projektowanie grafik na odzież sportową oraz streetwear. Powrót do tradycyjnych metod tworzenia był jednak tylko kwestią czasu. Farby i ołówki opuściły szuflady, a ja mam przyjemne odczucie, że trochę poznajemy się od nowa. Od roku 2012 zapoznaję się z piękną sztuką tatuowania.


Martina Koczułab

Martina Koczułab

Stylistka brwi i rzęs / kosmetolog
Dyplomowamy kosmetolog o specjalności „Wizaż i kreacja wizerunku”, kontynuuje studia na Wydziale Medycznym w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Stylistka rzęs z wieloletnim doświadczeniem, trener i niekwestionowana pasjonatka świata beauty. Charyzmatyczna i otwarta, zawsze uśmiechnięta i pogodna. Uwielbia pracę z ludźmi- to jej motor napędowy. Nie tylko wspaniały fachowiec ale i dobry człowiek, powierniczka wielu tajemnic.. Cieszy się ogromną sympatią ludzi i posiada ogromną rzeszę zachwyconych jej pracą i talentem klientek. Cechuje ją ambicja i stały rozwój. Prywatnie i zawodowo z chęcią pogłębia swoją wiedzę w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej. Z ogromną przyjemnością i pasją oddaje się upiększaniu wszystkiego co napotka na swojej drodze.


Patrycja Kozłowska

Patrycja Kozłowska

Kosmetolog/ Specjalista Hi-tech
Jestem magistrem kosmetologii, swój tytuł zdobyłam w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach wybierając specjalizację medycyna estetyczna. Początek przygody z branżą beauty i kosmetologią rozpoczęłam jeszcze przed studiami - jako, że zawsze interesowałam się pięknem oraz kierowałam wysokim poczuciem estetyki we wszystkim co mnie otacza. Po 5 latach pracy, zdecydowałam się na zawężenie zakresu wykonywanych przeze mnie zabiegów, wybiarając zabiegi średnio i bardzo inwazyjne - dzięki czemu mogę w sposób konkretny oddziaływać na występujący problem. Nowoczeane technologie Hi-tech, mezoterapia igłowa i mikroigłowa, peelingi medyczne to zabiegi które skradły moje serce - natomiast na tym nie zamierzam poprzestać - nadal planuję nieustannie się szkolić. Jestem osobą ambitną, otwartą, miłą, która kieruje się wysokim profesjonalizmem, traktując każdego klienta w sposób indywidualny. Uwielbiam wyzwania oraz nowości branżowe, które poszerzają horyzonty. W mojej pracy kocham to, że mogę poprawić wygląd i komfort życia swoich klientów, a widząc ich radość i błysk w oku z uzyskanych efektów - czerpię niezwykłą energię i satysfakcję. Chęć stałego podnoszenia swojej wiedzy i kwalifikacji oraz poszukiwanie rozwoju popchneło mnie wprost w ramiona Perfect Line Studio.


Anita Jarosińska

Anita Jarosińska

Manager
Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z klientem. Potrafię zbadać jego potrzeby i zawsze służę pomocą, dążąc do jego jak największego zadowolenia. Mam w sobie wiele empatii i zrozumienia, co pozwala nawiązać mi nić porozumienia z każdym człowiekiem. Jestem osobą odpowiedzialną i sumienną, zawsze daje z siebie wszystko i jako, że dbam o detale, z dokładnością i staraniem wykonuję wszystkie powierzone zadania. Branżą beauty fascynuję się już od wielu lat. Pragnę aby to środowisko pozostało moim miejscem pracy na zawsze. Kocham czerpać wiedzę, stały rozwój mnie napędza. Poza tym interesuję się także modą. Jestem estetką i staram się żyć minimalistycznie. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. W wolnych chwilach trenuję na siłowni, a także lubię poszerzać swoją wiedzę z języka angielskiego oraz polskiego.
Martyna Matys

Martyna Matys

Specjalista ds. obsługi klienta i zamówień międzynarodowych
Pomimo młodego wieku posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze klientów branży Beauty. Jestem osobą bardzo kontaktową i bezpośrednią, co pozytywnie wpływa na relacje z naszymi klientami. Na co dzień biegle posługuję się językami angielskim i włoskim, więc bariery międzyludzkie dla mnie nie istnieją. Studiuje także kosmetologię w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach, co ułatwia mi pracę w naszej branży. Zawsze staram się wprowadzać pozytywną atmosferę w miejscu pracy, uwielbiam przebywać wśród ludzi. Kocham podróżować, każdy wolny weekend wykorzystuje w stu procentach, nie jestem osobą statyczną, zawsze wszędzie mnie pełno.


Paulina Zioło

Paulina Zioło

Specjalista ds. obsługi klienta
Studentka Bezpieczeństwa Narodowego w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. Na co dzień jestem osobą uśmiechniętą oraz lubiącą wyzwania. Nie mam problemu w nawiązywaniu kontaktu z klientem, uwielbiam przebywać wśród ludzi. Chociaż branża beauty to dla mnie nowość, pragnę się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia. Pomimo młodego wieku staram się być profesjonalna w tym co robię, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Wolny czas wykorzystuje w stu procentach, nie lubię się nudzić.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij