pixel

Szkolenia

My wiemy, że szkolić to nie tylko oddać komuś część swojego serca do pigmentacji,ale wziąć poniekąd za niego odpowiedzialność. To nie tylko przekazać mu wyuczoną, książkową wiedzę, ale przede wszystkim podzielić się własnym, bezcennym i wieloletnim doświadczeniem.
Czy każdy nadaje się do wykonywania makijażu permanentnego?
Oczywiście, że nie. Ale my obiecujemy dać z siebie maksimum, reszta zależy wyłącznie od Ciebie…


Trenerzy Perfect Lines Studio®

 

OFERTA SZKOLENIOWA:

MAKIJAŻ PERMANENTNY

PERFECT EYEBROW SHADING -level basic 3 dni 5500 zł netto
PERFECT EYEBROW SHADING -level expert 1 dzień 2500 zł netto
PERFECT LIPS TECHNIQUES 1 dni 1800 zł netto
PERFECT LIPS TECHNIQUES 2 dni 2800 zł netto
PERFECT EYE SHADOW & EYELINER 2 dni 5000 zł netto
PERFECT EYE CLASSIC EYELINER 1 dzień 2500 zł netto
PERFECT EYE SHADOW EYELINER 1 dzień 3000 zł netto
PERFECT DAY INDIVIDUAL TRAINING 1 dzień od 2500 zł netto
PERFECT EYEBROW DRAWING WORKSHOP 1 dzień 650 zł netto

POZOSTAŁE

DETAIL TATTOO 1 dzień 1500 zł netto
DETAIL TATTOO LEVEL 2 1 dzień 1500 zł netto
BB GLOW & BB LIPS 1 dzień 1000 zł netto
EYELASH EXTENSION 1 dzień 1000 zł netto
HENNA PUDROWA 1 dzień 1000 zł netto
LAMINACJA BRWI I RZĘS 1 dzień 1000 zł netto
PRZEKŁUWANIE USZU 1 dzień 600 zł netto

STYLIZACJA PAZNOKCI

Podstawa żel 2 dni 1500 zł netto
Podstawa hybryda 1 dzień 1000 zł netto
Podstawa hybryda 2 dni 1300 zł netto
Doszkolenie żel/hybryda 1 dzień 700 zł netto

SZKOLENIA
Perfect Lines Studio®, jako firma szkoleniowa działa na rynku od kilku lat. W tym czasie korzystając z naszego kilkunastoletniego doświadczenia w branży przeszkoliliśmy setki osób, które z powodzeniem radzą sobie w branży PMU. Jako placówka szkoleniowa posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS), dzięki czemu można u nas realizować szkolenia z Urzędów Pracy.
Na naszych szkoleniach zawsze stawiamy na maksimum wiedzy i praktyki ale nie tracimy czasu na suche fakty, które można doczytać w specjalnie przygotowanych skryptach. Na szkoleniach skupiamy się na podstawach teoretycznych, ćwiczeniach i praktyce na modelkach aby wyciągnąć maksimum z każdego dnia. Nie pracujemy od-do, każdemu poświęcamy tyle czasu ile potrzebuje. Zdecydowanie stawiamy na jakość, nie ilość. Specjalnie przygotowana przez Nas, intensywna formuła szkolenia powoduje, że każdy z kursantów po tych dniach/dniu bez obaw i strachu jest w stanie samodzielnie, na wysokim poziomie, bezpiecznie i zgodnie z zasadami wykonywać makijaż permanentny.

JAKĄ DROGĘ WYBRAĆ
Aby nasze szkolenia uczynić jeszcze bardziej efektywnymi odeszliśmy od formy szkoleń łączonych, w 4-7 dni nauka wszystkich elementów. Takie szkolenia bywają zbyt obciążające i powodują, że osoba początkująca „zmuszona” jest pracować i wykonywać trudniejsze elementy (kreski, usta) i techniki (włos, microblading), do których nie posiada jeszcze wystarczających umiejętności, świadomości oraz doświadczenia. Uważamy, że najskuteczniejszym, przynoszącym najlepsze rezultaty i najbezpieczniejszym systemem jest rozpoczęcie nauki makijażu permanentnego od nauki wykonywania maszynowych brwi cieniowanych (powder, ombre, piksel, insta etc.) W miarę postępów i wzrostu poczucia pewności siebie w zawodzie linergisty proponujemy dalsze kroki i doszkolenia z technik pigmentacji ust oraz kresek.  Każdy z naszych kursantów, który wybrał taką drogę pracuje dziś pewnie, bez strachu, a wiedza oraz technika dawkowana etapami została przyswojona bez problemu, na bardzo wysokim poziomie dającym poczucie pewności i bezpieczeństwa w pracy. Zatem, jeśli dopiero zamierzasz rozpocząć przygodę z makijażem permanentnym zapraszamy na Nasz kurs podstawowy PERFECT EYEBROW SHADING -level basic. A później na kolejne…

DLA KOGO SZKOLENIA
Makijaż permanentny to przepiękna sztuka kreowania ludzkiego wizerunku, zmieniająca zarówno wygląd zewnętrzny jak i mentalność. Sztuka piękna, trudna i niebywale odpowiedzialna jednocześnie. Dlatego tylko odpowiednie szkolenie na najwyższym poziomie w połączeniu z wrodzonymi predyspozycjami kursanta, chęciami, ciągłym rozwojem i ciężką pracą są gwarantem sukcesu. My wiemy, że szkolić to nie tylko oddać komuś część swojego serca do pigmentacji, ale wziąć poniekąd za niego odpowiedzialność. To nie tylko przekazać mu wyuczoną, książkową wiedzę, ale przede wszystkim podzielić się własnym, bezcennym, wieloletnim doświadczeniem.
Czy każdy nadaje się do wykonywania makijażu permanentnego? Oczywiście, że nie. Ale my obiecujemy dać z siebie maksimum, reszta zależy wyłącznie od Ciebie …

NASZE ATUTY
W ofercie posiadamy szkolenia dla osób początkujących w zawodzie jak i doszkolenia dla osób, które już pigmentują, rozszerzające ich wiedzę oraz poprawiające technikę pracy. Każdy znajdzie szkolenie odpowiednie do jego potrzeb. Dodatkowo Po skończonym kursie oferujemy bezpłatną pomoc oraz wsparcie merytoryczne. Posiadamy zamkniętą grupę, tylko dla naszych kursantów służącą wspólnej wymianie doświadczeń oraz wzajemnego wsparcia. Również Nasze gabinety stoją dla Naszych kursantów otworem- każdy może do Nas przyjść i pogłębić wiedzę obserwując Naszą pracę w salonie. Zdając sobie sprawę, jak trudne bywają początki i jak dużo daje wsparcie szkoleniowca służymy pomocą zawsze i o każdej porze.

Zapewniamy:
-skrypty szkoleniowe
-w pełni wyposażone sale szkoleniowe, materiały, akcesoria, urządzenia, lunche, serwisy kawowe
-nie ma obowiązku kupowania u Nas sprzętów po szkoleniu
-maksimum ćwiczeń i praktyki
-praktyki na modelkach
-na każdym szkoleniu pokaz trenerski
-rabat na zakup materiałów w Naszym sklepie
-członkostwo w grupie szkoleniowej
-wsparcie Naszych trenerów
-możliwość bezpłatnego uczestniczenia z Nami w pracy podczas wykonywania przez nas zabiegów
-możliwość bezpłatnego korzystania, w miarę dostępności, z naszych sal szkoleniowych

 

OFERTA SZKOLENIOWA

PERFECT EYEBROW SHADING -level basic

Szkolenie przygotowane dla osób początkujących, które chcą rozpocząć pracę w zawodzie linergisty lub dla osób, które ukończyły szkolenie w innej placówce lecz mają duże braki i czują się niepewnie w pracy z igłą. Obejmuje techniki maszynowego cieniowania brwi (ombre brows, powder effect, piksel brows, insta brows etc)
Czas: 3 dni  (w tym: 8h teorii, 20h praktyki, pokaz trenerski)
Grupa: 3-5 osób
Modelki: 2
Trenerzy: Marianna Czerniak / Weronika Kamionka

3 dni 5500 zł netto

PERFECT EYEBROW SHADING -level expert

Doszkolenie przygotowane dla osób już pigmentujących maszynowo, które chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności o Naszą technikę cieniowania brwi. Obejmuje techniki maszynowego cieniowania brwi (ombre brows, powder effect, piksel brows, insta brows etc)
Czas: 1 dzień  (w tym: 2h teorii, 4-5h praktyki, pokaz trenerski)
Grupa: 2-5 osób
Modelki: 1
Trenerzy: Marianna Czerniak / Tomasz Czerniak

1 dzień 2500 zł netto

PERFECT LIPS TECHNIQUES

Szkolenie przygotowane dla osób, które pigmentują maszynowo przynajmniej brwi. Obejmuje techniki maszynowego wykonywania makijażu permanentnego ust (full lipstick, aquarelle lips, 3D lips, etc)
Czas: 2dni  (w tym: pierwszy dzień 2h teorii, 4-5h praktyki, pokaz trenerski, drugi dzień 10h praktyki)
Grupa: 2-4 osób
Modelki: 1
Trenerzy: Anna Górak

2 dni 2800 zł netto

PERFECT EYE SHADOW & EYELINER

Szkolenie przygotowane dla osób, które pigmentują maszynowo przynajmniej brwi. Obejmuje techniki  maszynowego wykonywania makijażu permanentnego oka (classic eyeliner, smooth eyeliner, softliner, butterfly effect etc)
Czas: 2 dni  (w tym: 2h teorii, 15h praktyki, pokaz trenerski)               
Grupa: 2-4 osób
Modelki: 3             
Trenerzy: Marianna Czerniak

2 dni 5000 zł netto

PERFECT EYE CLASSIC EYELINER

Doszkolenie przygotowane dla osób, które pigmentują maszynowo przynajmniej brwi. Obejmuje techniki  maszynowego wykonywania makijażu permanentnego oka w technice klasycznego eyelinera (classic eyeliner)
Czas: 1 dzień  (w tym: 2h teorii, 4-5h praktyki, pokaz trenerski)
Grupa: 2-4 osób
Modelki: 1
Trenerzy: Marianna Czerniak

1 dzień 2500 zł netto

PERFECT EYE SHADOW EYELINER

Doszkolenie przygotowane dla osób, które pigmentują maszynowo przynajmniej brwi. Obejmuje techniki  maszynowego wykonywania makijażu permanentnego oka w technice cieniowania kreski (shadow eyeliner, smooth eyeliner, softliner, butterfly effect etc)
Czas: 1 dzień  (w tym: 2h teorii, 4-5h praktyki, pokaz trenerski)
Grupa: 2-4 osób
Modelki: 1
Trenerzy: Marianna Czerniak

1 dzień 3000 zł netto

PERFECT DAY INDIVIDUAL TRAINING

Doszkolenie przygotowane dla osób, które rozpoczynają przygodę z makijażem permanentnym (minimum 2 dni/1 element) lub dla osób, które pigmentują lecz chcą podnieść swoje kwalifikacje i udoskonalić technikę pigmentacji (wystarczy 1 dzień). Szkolenie modułowe, zakres przygotowywany indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań kursanta.
Czas: decyduje kursant  (ilość godzin teorii oraz praktyki dobierana indywidualnie)
Grupa: 1 osoba
Modelki: ilość dobierana indywidualnie
Trenerzy: Marianna Czerniak / Weronika Kamnionka / Anna Góra

od 2500 do 5000 zł netto

PERFECT EYEBROW DRAWING WORKSHOP

Warsztat z perfekcyjnego rysunku brwi, przygotowany zarówno dla osób początkujących w branży jak i dla osób, które posiadają braki w technice rysunku, lub które chcą podnieść swoje kwalifikacje z tego zakresu. Warsztat idealny dla linergistów jak i osób wykonujących makijaż klasyczny, henne lub brow henne. Obejmuje technikę pracy nitką i suwmiarką.
Czas: 1 dzień  (w tym: 3h teorii, 4-5h praktyki, pokaz trenerski)
Grupa: 3-6 osób
Modelki: 2-5
Trenerzy: Weronika Kamionka

1 dzień 650 zł netto

DETAIL TATTOO

Szkolenie z drobnych, ozdobnych, detalicznych tatuaży, przygotowane z myślą o linergistach planujących rozszerzyć zakres usług o małe tatuaże. Szkolenie kompleksowe przygotowujące linergistę do wykonywania tatuaży.
Czas: 1 dzień  (w tym: 2h teorii, 7h praktyki, pokaz trenerski)
Grupa: 2-5 osób
Modelki: 2
Trenerzy: Michał Sukiennik

1 dzień 1500 zł netto

BB GLOW & BB LIPS

Szkolenie przygotowane dla osób, które chcą wykonywać ten zabieg u siebie w salonie. Obejmuje procedurę zabiegową BB Glow (twarz) oraz BB lips (usta).
Czas: 1 dzień  (w tym: 2h teorii, 3h praktyki, pokaz trenerski)
Grupa: 2-5 osób
Modelki: 1-2
Trenerzy: Patrycja Kozłowska

1 dzień 1000 zł netto

EYELASH EXTENSION INDIVIDUAL TRAINING

Szkolenie przygotowane dla osób, które rozpoczynają przygodę ze stylizacją rzęs lub dla osób, które zajmują się już stylizacją lecz chcą podnieść swoje kwalifikacje  i udoskonalić technikę. Szkolenie modułowe, zakres przygotowywany indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań kursanta.
Czas: decyduje kursant  (ilość godzin teorii oraz praktyki dobierana indywidualnie)
Grupa: 1 osoba
Modelki: 1
Trenerzy: Martina Koczułab

1 dzień 1000 zł netto


Zapraszamy

Informacje, dostępne terminy oraz zapisy :
Marianna Czerniak tel. 515 262 106
Facebook: Marianna Czerniak

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij